Wóz transmisyjny – prima aprilis

PRIMA APRILIS
Tak, to był żart. Dziękujemy, że wierzycie w nas i nam kibicujecie💪, ale był jedynie żart.😎

Dzielimy się z Wami wielką radością. W październiku zeszłego roku powstało w Toruniu Franciszkańskie Centrum Rekolekcyjno- Medialne. Ojciec Prowincjał skierował nas do tej pracy. Po adaptacji poddasza w toruńskim klasztorze, która została zrealizowana także dzięki wsparciu wielu dobrodziejów oglądających bEZ sLOGANU. Po zbudowaniu studia nagrań i doposażeniu w nowy sprzęt przyszedł moment na OGROMNY krok w przód.

Dokładnie 1 kwietnia 2022 r., o godz. 10:30, miało miejsce przekazanie wozu transmisyjnego na potrzeby bEZ sLOGANU. Chcieliby byśmy podziękować anonimowym dobrodziejom z Holandii za ofiarowanie tego sprawdzonego już w pracy w terenie samochodu.

Dzięki nowej technologii, będziemy mogli podnieść nie tylko standardy naszej pracy, ale i podołać nowym wyzwaniom, związanym z naszą mobilnością.

O. Prowincjał Bernard Marciniak, wyraził nie tylko wdzięczność za dotychczasową pracę, ale wyznaczył także nowe cele i zadania, które pozwolą wejść w przestrzeń medialną z jeszcze większą ofertą duchowości franciszkańskiej.

W związku z poszerzająca się ofertą medialną poszukujemy współpracowników z branży telewizyjnej. Na początek: 2 montażystów, 2 oświetleniowców, 3 operatorów kamer i dźwiękowca.

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, za przerastający nasze oczekiwania dar i zapewniamy o modlitwie za dobrodziejów tego projektu.

o. Franciszek Chodkowski i o. Leonard Bielecki