Pokój i dobro!
W Niedzielę 24 maja w Olsztynie na zakończenie Uroczystości Zesłania Ducha Świętego br. Beniamin z zespołem Betesda poprowadzili Wieczernik – modlitwę o wylanie Bożego Ducha, zakończone modlitwą wstawienniczą.
Dziękujemy za tak liczną obecność i włączanie się w modlitwę.
Życzymy doświadczenia Bożego działania i błogosławieństwa w życiu każdego z Was!